Gizlilik Politikaları

Sitemizde yapmış olduğunu işlemlerde paylaşacağınız özel bilgileriniz 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Siparişleriniz ve adres bilgileriniz sadece çalışanlarımız tarafından görülmektedir ve siparişleriniz ile ilgili işlemler için kullanılmaktadır. Başka amaç için kullanılamaz. 

Sitemizden sipariş verirken kullandığınız kredi kartı bilgileri hiç bir şart altında depolanmamaktadır. Ssl şifreleme sertifikası ile şifrelenerek direk olarak bankaya iletilmektedir. Banka tarafından bize bir onay kodu gönderilir ve tüm işlemler bu onay koduna istinaden yapılır. Bu sistemde kart bilgilerinizi çalışanlarımızın yada 3.şahısların görmesi imkansızdır. Ssl Şifreleme Sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Tıklayınız!

Tüm siparişleriniz kapalı paket içerisinde gönderilmektedir. Kargo paketi açılmadığı süre kargo görevlileri dahil kimse içeriğini bilemez. Kargo paketi üzerinde içeriğini belli edebilecek herhangi bir yazı yada simge bulunmamaktadır. Kredi kartı ekstrenizde site ismi yada sipariş verdiğiniz ürün geçmez.